NimiTV ofron 50% zbritje për Black Friday plus 1 muaj abonim FALAS

Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 24.11.2021, 21:02

NimiTV vazhdon me oferta fantastike për klientet e saj dhe këtë herë për Black Friday sjellë 50% zbritje plus 1 muaj abonim falas për të gjithë ata që abonohen per 1 vit.

Kjo ofertë vlen nga data 26 Nëntor deri më daten 28 Nëntor Oferta për Smart TV nga $130.56 në vetëm $78.53 + 1 muaj FALAS. Me këtë ofertë ju keni qasje në 3 paisje në të njejtën kohë poashtu kjo pako përfshinë kanalet e Tring dhe ArtMotion, të gjitha televizionet lokale të Kosovës dhe Shqipërisë, si dhe qindra kanale të tjera nga bota.

Këto oferta janë të limituara, ndaj mos e humibsni mundësinë. Për më shumë informacion, ju lutemi vizitoni www.nimitv.com

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit