“I pashë bisedat në telefon”, Wanda Nara thyen heshtjen pas skandalit të dashurisë mes Icardit dhe China Suarez

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 24.11.2021, 15:39

Wanda Nara ka folur për herë të parë për skandalin e dashurisë që ndodhi mes saj, bashkëshortit të saj Mauro Icardi dhe Eugenia La China Suarez. Edhe pse mediat folën për këtë çështje në rrjetet e tyre sociale dhe dërguan mesazhe edhe përmes Yanina Latorre, tani zëri i saj është dëgjuar. Gjatë një emisioni televiziv ajo tregoi se si e kishte marrë vesh se Mauro fliste me një femër tjetër.

Ishim në piknik, vajzat po shëtisnin mbi kuaj. Unë po flisja me gruan që organizon festat tona në Paris. Ajo më kërkoi foton e vajzës së vogël, që kishte ditëlindjen, për të përgatitur diçka surprizuese për të. U kujtova se Mauro kishte një foto të bukur në celularin e tij, hyra aty për t’ia nisur personit që po merrej me përgatitjet e ditëlindjes. Aty pashë pamjet e një bisede me një grua shumë të famshme, që tashmë e njihni. Është e qartë se shumë versione fillojnë të gjenerohen, ndonjëherë kur nuk dëshiron të flasësh fillojnë të shpikin. Është logjike.
Ata duhet të dinë se çdo grua do të vdiste për të qenë në atë vend. I di pjesët e mira dhe të këqijat, jeta reale nuk është ajo shembull në Instagram , kur jemi të trishtuar nuk e tregojmë. Unë jam një grua e modës së vjetër: për mua një mesazh i vogël është divorci. Nuk kemi pasur kurrë probleme të këtij lloji, ju betohem për pesë fëmijët e mi. Kur pashë mesazhin, mora pesë fëmijët e mi dhe me avionin e parë shkova në Itali. Dhe ai erdhi në aeroplan pas meje. Folëm shumë, më tha të mendoja për familjen, që ishte gabimi i jetës së tij . Ne i thonim njëri-tjetrit çdo gjë. Gjëja e rëndësishme për këtë është se ne arritëm ta ndalonim marrëdhënien. Ne të dy besojmë verbërisht në gjithçka, vura duart në zjarr për Mauron, por ndjeva se kishte një pushim .Më vonë më tha se kishte një takim dhe se nuk ishte asgjë. Mendoj se çdo gjë mund të kishte ndodhur, por është e vërtetë që asgjë nuk ka ndodhur.

Lidhur me epitetet e përdorura për China Suarez, gruaja e Icardit nënvizoi:

Gjëja e parë që bëra ishte të kërkoja falje për atë postim me një fjalë jo shumë elegante.

Wanda shpjegoi pse kishte vendosur të falte burrin e saj:

Ne mund të vazhdojmë së bashku dhe unë do të filloja nga e para me të. Sepse ishte ai që më tregoi se si ndodhën dhe i vjen keq. Unë besoj në falje dhe besoj në fjalë. E pashë në sy, ishim vetëm dhe besoj në pendimin e tij.

Burimi:infobae Përktheu dhe përshtati:JOQ ALBANIA

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit