JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

“Ndizet” para kohës meçi i së shtunës (Video)
Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 23/09/2021 15:06

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Florian Marku ka “shpërthyer” në ofendime ndaj kundërshtarit të tij, Maxim Prodan.

Boksieri shqiptar dhe Prodan do të përballen të shtunën në stadiumin e Tottenham Hotspur në Londër.

Marku e ofendoi rëndë boksierin kundërshtar, derisa e paralajmëroi se do ta mposht atë.

Pak çaste më pas sigurimi e ka larguar me forcë Markun nga salla ku mbahej konferenca.