JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Ishte duke u larë në plazhin e Golemit, mbytet 67-vjeçari
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 21/07/2021 15:34

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Pak më parë është regjistruar një ngjarje e rëndë në plazhin e Golemit, ku një 67-vjeçar me iniciale Xh.K. është mbytur duke u larë në det. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë i policisë:

Kavajë/Informacion paraprak. Më datë 21.07.2021, rreth orës 14:45, në plazhin e Golemit dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetasi Xh. K., 67 vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

FOTO ILUSTRUESE!