JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Nusja nxjerr gjurin teksa përkulet në vallëzim, kthehet në dasmë në karrige me rrota
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 21/07/2021 14:04

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Dasma konsiderohet si dita më e lumtur e jetës së një çifti, e mbushur me gëzim, të qeshura dhe natyrisht kërcim. Por, dasma e një nuse u kthye nga salla e vallëzimit në dhomat e urgjencës dhe medikamentet e dhimbjes, pasi ajo nxori gjurin gjatë vallëzimit të saj të parë me burrin dhe u desh të dërgohej në spital. Julie Benn dhe burri i saj Paul Richter ishin duke kërcyer në Dave Matthews Band's Stay në dasmën e tyre në Filadelfia kur ai e uli atë dhe ajo u përkul, duke nxjerr gjurin. Benn u desh të dërgohej në një spital ku mori ilaçe. Megjithatë u rikthye në dasmë në karrige me rrota.

@liz_richter

She will be ok in 4-6 weeks 👀 #fyp #buffering #weddingtiktok #GossipGirlHere #weddingday #weddingvibes #loveyou #weddingdress #ohno #trending

♬ Oh No – Kreepa