JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Të shtëna me armë zjarri brenda një supermarketi, humbin jetën 3 persona
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 10/06/2021 20:19

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Florida të SHBA-së. Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar brenda një supermarketi, ku si pasojë kanë humbur jetën 3 persona. Sipas mediave të huaja, mes tre personave që u vranë është edhe autori, por nuk dihet ende saktësisht se si ndodhi kjo gjë.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes së rëndë.

Burimi: www.zougla.gr| Përktheu dhe përshtati: JOQ ALBANIA