JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Flet reperi që ka në ballë diamantin rozë 24 MLN $: I dhashë të dashurës 30.000 $ në takimin e parë
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 04/05/2021 14:03

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Gjithmonë është diçka e bukur kur personi tjetër ofrohet t’ju paguajë pijet ose biletat e kinemasë në një takim të parë, e shumica prej nesh me të vërtetë nuk do të prisnim diçka me të madhe. Sidoqoftë, është një histori ndryshe për reperin me ngjyrë Lil Uzi Vert, i cili në takimin e parë më të dashurën e tij JT, e mbuloi në para.

JT, e cili është pjesë e dyshes Hip Hop në Florida, City Girls, thuhet se jetonte ende në një shtëpi në të thjeshtë gjatë kohës që ata njiheshin, pas një periudhe kohe të shpenzuar në burg për shkak se kishte kryer mashtrime me karta krediti.

Ajo tha në një intervistë: Kur e takova mashkullin tim për herë të parë, jetoja ende në një shtëpi të thjeshtë. Erdhi deri në Atlanta të më takonte. Kishte me vete një çantë të madhe me para, ndërsa unë një çantë të vogël Chanel. ‘Merr sa të duash”,-më tha. Sa inat që më nxinte vetëm 30 mijë dollarë.

Në Mars, reperi i njohur i cili ka ngjitur në ballë një diamant rozë me vlerë 24 milion dollarë u tha ndjekësve të tij në Instagram se JT ishte e duhura për të.

Burimi: UNILAD | Përktheu dhe Përshtati: JOQ ALBANIA