JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

E ankoruar në port, përfshihet nga flakët një peshkarexhë në Vlorë
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 04/05/2021 13:29

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një peshkarexhë në portin e Vlorës, është përfshirë nga flakët vetëm pak minuta më parë. Peshkarexha ka qenë e ankoruar në port në momentin kur ka rënë zjarri. Ende nuk dihet shkaku i shpërthimit të flakëve. Zjarrëfikësit kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Fatmirësisht, deri më tani nuk raportohet për të lënduar. Policia ende nuk ka njoftuar diçka në lidhje me ngjarjen.