“Jam i turpshëm”, me metër në takim! Andi frikësohet nga Melisa

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 03.12.2020, 20:05

Dita e sotme në emisionin “Përputhen” ishte plot me surpriza dhe takime. Emisioni nisi me kërcimin e Teas me Andin i cili ishte plot emocion nga ana e të dyve, u pasua më pas nga takimi i Teas me Erlindin dhe në pjesën e fundit takimi i Andit me Melisën. Ky takim ishte pak më ndryshe dhe i çuditshëm nga ato që kemi parë për këta dy konkurrentë pasi Andi kishte vendosur distancën mes tyre. Për këtë ai mori një metër për të ruajtur distancën me Melisën e cila deri më tani është shfaqur shumë lozonjare dhe e “lëvizshme” në takimet e tjera.

Gjatë takimit Andi tha se është “i turpshëm” dhe nuk do “puthje e përqafime”.“Jam i turpshëm unë, nuk dua puthje e përqafime. Shih kjo do të më puthë, a të thash mos mu afro”, tha Andi.

Vetë protagonistja e këtij takimi Melisa e mori me sportivitet këtë veprim të Andit. Ana Kauri e cila ka dale më parë në takim me Andin e cilësoi këtë veprim si mungesë xhentilese dhe tha se nëse do të ishte në takim me të dhe ai do të sillej në atë mënyrë, ajo do të ishte larguar.

Ana Kauri: U tregua shumë e fortë me ty, unë do të leja me metrin dhe të vijoje me kokatail. Të shijoje atë por Melisën fare.

Melisa: Takimi ynë i parë është bërë me fjalë që nuk ka ledhatime. Kishte nje seriozitet dhe erdhi në formë batute. Ti marr gjërat strikte i bie të ikim të gjithë.

PERSONAZHI I VITIT 2021
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Elvis Naçi
  Drejtuesi i Fondacionit "Firdeus", i njohur si mirëbërësi i shqiptarëve të varfër me punën e tij të palodhshme. Banesat që po ndërtohen për të prekurit nga tërmeti, nga fondacioni i tij janë drejt fundit.
  Arjan Sala
  Heroi i Heshtur! Security i një qendre tregtare, i cili dha jetën mes flakëve për të shpëtuar punonjësit që ishin bllokuar nga zjarri në magazinë.
  Edi Rama
  Kryeministri unik, që shpiku skemën e patronazhistëve duke përgjuar shqiptarët dhe pavarësisht kësaj ata i dhanë edhe mandatin e tretë.
  Lulzim Basha
  Kreu i PD-së, rekordmen për qëndrimin në opozitë dhe guximtar për ‘vrasjen’ e babit të tij politik, Sali Berisha.
  Sali Berisha
  Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kreu i PD-së, i cili, pavrësisht se u shpall “Non-grata” nga SHBA dhe u përjashtua nga PD, arriti të mblidhte Kuvendin Kombëtar të partisë që themeloi dhe e rithemeloi me një pjesëmarrje masive.
  Marin Mema
  Gazetari, i cili u angazhua në rindërtimin e banesave të rrënuara nga tërmeti dhe arriti të dorëzonte brenda disa muajsh çelsat tek qytetarët.
  Altin Goxhaj
  Avokati i njohur në Shqipëri, i cili ngre gjithnjë zërin publikisht ndaj shkeljes të së drejtave të qytetarëve të thjeshtë nga shteti.
  Klodian Elqeni
  I riu, i cili shkelmoi shoferin e çmendur që hyri me makinë në sheshin Skënderbej duke i rrezikuar jetën qytetarëve. Ai fluturoi mbi dritaren e makinës duke neutralizuar agresorin.
  Armando Broja
  Futbollisti i Kombëtares Shqiptare që po shkëlqen në kampionatin anglez. Performancë fantastike edhe me Kombëtaren shqiptare.
  Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova
  Dy xhudistet nga Kosova që fituan medalje të artë në Lojërat Olimpike në Tokyo.
  Albin Kurti
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, i cili fitoi zgjedhjet sërish dhe arriti të krijojë qeverinë e re në Kosovë.
  Lylzim Sulejmani
  Shqiptari nga Presheva, i cili arriti të shpëtonte 7 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut nga autobusi, që shpërtheu në flakë në Bullgari.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit