JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

“Je bërë shumë e …” E ftoi në kërcim dhe i përshpëriti në vesh, çfarë i tha Andi sot Teas?
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 03/12/2020 18:37

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kërcimet e javës së kaluar duket se ringjallën ndjenjat dhe emocionet te një prej çifteve të para në “Përputhen”. Ditën e djeshme ishte moderatorja e këtij emisioni që risolli në vëmendje këto kërcime dhe ngacmoi paksa djemtë me zgjedhjet e bëra. Andi u shpreh se do të donte të kërcente me Tean dhe dëshira e tyre u plotësua sot. Kërcimi i sotëm tregoi se ata i kishte marrë malli për njëri-tjetrin, ndërsa Andi i pëshpëriti në vesh Teas: “Je bërë shumë e mirë sot”.

E pyetur nëse e kishte marrë mallin për Andin, Tea u shpreh: “Kemi shumë gjëra për të sqaruar me Andin, pasi t’i sqarojmë do t’i përgjigjem edhe kësaj pyetjes”.