A ke bërë seks në takim të parë? Elvisi vë në siklet Anën, por përgjigjia e saj e befason

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 02.12.2020, 19:28

Takimi i parë mes Anës së dytë dhe Locos i cili sapo u shkëput nga tre takime radhazi me Tean shkoi shumë mirë dhe të dy e konfirmuan një gjë të tillë, duke shtuar se ka edhe një kimi të mirë mes tyre. Biseda e Anës dhe Elvisit në këtë takim të parë ishte shumë interesante dhe pa barriera apo ndrojtje për pyetje edhe imtime. Edhe ditën e djeshme por edhe sot Ana ishte ajo që kishte në dorë frerët e takimit dhe pyetjeve por në një moment ajo kërkoi që Elvisi ta befasonte.

Pas kësaj deklarate, Elvisi nisi të formulonte pyetje më intime, duke vendosur disi në siklet Anën. Megjithatë përgjigjet e saj nuk u kursyen, e mes tyre u krijua një situatë mjaft e këndshme.

Pjesë nga takimi:

Elvisi: A ke bërë seks në takim të pare?

Ana Kauri: Nuk jam kaq e guximshme, nuk them se do të ndodhë.

Elvisi: Me mua kanë ndodhur dhe tre lidhjet më të gjata kanë ndodhur kështu.

PERSONAZHI I VITIT 2021
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Elvis Naçi
  Drejtuesi i Fondacionit "Firdeus", i njohur si mirëbërësi i shqiptarëve të varfër me punën e tij të palodhshme. Banesat që po ndërtohen për të prekurit nga tërmeti, nga fondacioni i tij janë drejt fundit.
  Arjan Sala
  Heroi i Heshtur! Security i një qendre tregtare, i cili dha jetën mes flakëve për të shpëtuar punonjësit që ishin bllokuar nga zjarri në magazinë.
  Edi Rama
  Kryeministri unik, që shpiku skemën e patronazhistëve duke përgjuar shqiptarët dhe pavarësisht kësaj ata i dhanë edhe mandatin e tretë.
  Lulzim Basha
  Kreu i PD-së, rekordmen për qëndrimin në opozitë dhe guximtar për ‘vrasjen’ e babit të tij politik, Sali Berisha.
  Sali Berisha
  Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kreu i PD-së, i cili, pavrësisht se u shpall “Non-grata” nga SHBA dhe u përjashtua nga PD, arriti të mblidhte Kuvendin Kombëtar të partisë që themeloi dhe e rithemeloi me një pjesëmarrje masive.
  Marin Mema
  Gazetari, i cili u angazhua në rindërtimin e banesave të rrënuara nga tërmeti dhe arriti të dorëzonte brenda disa muajsh çelsat tek qytetarët.
  Altin Goxhaj
  Avokati i njohur në Shqipëri, i cili ngre gjithnjë zërin publikisht ndaj shkeljes të së drejtave të qytetarëve të thjeshtë nga shteti.
  Klodian Elqeni
  I riu, i cili shkelmoi shoferin e çmendur që hyri me makinë në sheshin Skënderbej duke i rrezikuar jetën qytetarëve. Ai fluturoi mbi dritaren e makinës duke neutralizuar agresorin.
  Armando Broja
  Futbollisti i Kombëtares Shqiptare që po shkëlqen në kampionatin anglez. Performancë fantastike edhe me Kombëtaren shqiptare.
  Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova
  Dy xhudistet nga Kosova që fituan medalje të artë në Lojërat Olimpike në Tokyo.
  Albin Kurti
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, i cili fitoi zgjedhjet sërish dhe arriti të krijojë qeverinë e re në Kosovë.
  Lylzim Sulejmani
  Shqiptari nga Presheva, i cili arriti të shpëtonte 7 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut nga autobusi, që shpërtheu në flakë në Bullgari.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit