“Nuk kanë qenë emocional lotët”, Elvisi bën deklaratën e papritur pas vallëzimit romantik me Tean

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 25.11.2020, 20:58

Tea dhe Elvisi janë ndër çiftet më të përfolura të kohëve të fundit në "Për'puthen". Takimet e tyre të njëpasnjëshme dhe emocionet që i dhuruan publikut ishin të shumta, por gjërat në takimin e fundit nuk shkuan ashtu siç priteshin.

Ditën e sotme u transmetua takimi i tretë i tyre, i cili erdhi pas insistimit të të dyve për të vazhduar njohjen pa u ftohur gjërat. Gjatë bisedës, Elvisi tha se në surprizën e takimit të dytë që organizoi për Tean me fishekzjarre dhe vallëzim romantik ai u emocionua, por lotët nuk ishin si rezultat i situatës romantike ku ndodheshin. Elvisi u shpreh se lotët nuk qenë emocional, por për shkak të fishekzjarrëve dhe tymit të krijuar në studio.

“Nuk kanë qenë emocional lotët, por nga fishekzjarrët, por nuk e mohoj që nuk kam qenë i emocionuar”, tha Elvisi.

Një deklaratë e tillë ngjalli shumë reagime në studio, dhe duket se kjo e shtyu Tean që të ndryshonte partner për takimin e javës tjetër, pasi zgjdodhi një ndër djemtë e sapo ardhur, Erlindin.

PERSONAZHI I VITIT 2021
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Elvis Naçi
  Drejtuesi i Fondacionit "Firdeus", i njohur si mirëbërësi i shqiptarëve të varfër me punën e tij të palodhshme. Banesat që po ndërtohen për të prekurit nga tërmeti, nga fondacioni i tij janë drejt fundit.
  Arjan Sala
  Heroi i Heshtur! Security i një qendre tregtare, i cili dha jetën mes flakëve për të shpëtuar punonjësit që ishin bllokuar nga zjarri në magazinë.
  Edi Rama
  Kryeministri unik, që shpiku skemën e patronazhistëve duke përgjuar shqiptarët dhe pavarësisht kësaj ata i dhanë edhe mandatin e tretë.
  Lulzim Basha
  Kreu i PD-së, rekordmen për qëndrimin në opozitë dhe guximtar për ‘vrasjen’ e babit të tij politik, Sali Berisha.
  Sali Berisha
  Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kreu i PD-së, i cili, pavrësisht se u shpall “Non-grata” nga SHBA dhe u përjashtua nga PD, arriti të mblidhte Kuvendin Kombëtar të partisë që themeloi dhe e rithemeloi me një pjesëmarrje masive.
  Marin Mema
  Gazetari, i cili u angazhua në rindërtimin e banesave të rrënuara nga tërmeti dhe arriti të dorëzonte brenda disa muajsh çelsat tek qytetarët.
  Altin Goxhaj
  Avokati i njohur në Shqipëri, i cili ngre gjithnjë zërin publikisht ndaj shkeljes të së drejtave të qytetarëve të thjeshtë nga shteti.
  Klodian Elqeni
  I riu, i cili shkelmoi shoferin e çmendur që hyri me makinë në sheshin Skënderbej duke i rrezikuar jetën qytetarëve. Ai fluturoi mbi dritaren e makinës duke neutralizuar agresorin.
  Armando Broja
  Futbollisti i Kombëtares Shqiptare që po shkëlqen në kampionatin anglez. Performancë fantastike edhe me Kombëtaren shqiptare.
  Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova
  Dy xhudistet nga Kosova që fituan medalje të artë në Lojërat Olimpike në Tokyo.
  Albin Kurti
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, i cili fitoi zgjedhjet sërish dhe arriti të krijojë qeverinë e re në Kosovë.
  Lylzim Sulejmani
  Shqiptari nga Presheva, i cili arriti të shpëtonte 7 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut nga autobusi, që shpërtheu në flakë në Bullgari.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit