JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Françeska Jaçe poston foto pa të brendshme, heq nga Instagrami futbollistin 23-vjeçar
Shkruar nga: A Gjoni | Publikuar më: 15/11/2020 13:53

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ish-konkurrentja e “Big Brother”, Françeska Jaçe ka fshirë nga Instagrami i saj futbollistin 23-vjeçar të Tiranës Albi Doka. Edhe ky i fundit ka vepruar njësoj, duke konfirmuar kështu njëherë e mirë ndarjen e tyre.

Kështu Françeska është zyrtarisht single, dhe menjëherë pas ndarjes i është kthyer edhe fotove të saj të vjetra provokuese. Në profilin e saj në Instagram janë rikthyher fotot pa të brendshme, që ish konkurrentja e Big Brother i postonte para se të lidhej me futbollistin.

Historia Françeskës me futbollistin u zbulua kur ajo në kulmin e pandemisë, postoi një foto nudo artistike në profilin e saj në “Instagram”, foto që nuk mori miratimin nga Albi.

Tanimë ish konkurrentja e Big Borther ndodhet në një fazë të re të jetës, ku pozat sensuale topless i ka çuar në ekstrem me ato nudo.

Sa i takon jetës së saj private ajo ka qen tepër e rezervuar, por ditën e ditëlindjes së futbollistit u mësua edhe lidhja e tyre, pasi ai e festoi në krahët Françeskës.

Ndërkohë futbollisti Doka nuk ka bërë asnjë postim deri tani në “Instagram”-in e tij, ku të pozojë me Françeskën.