JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Parashikimi i Alfred Cakos: Ka një plan për tre karantina, do të hidhet një tjetër virus
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 02/11/2020 7:50

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Si çdo javë, konspiracionisti Alfred Cako ishte i ftuar dje në studion e emisionit “E Diell”. Pas shumë e shumë deklaratave të forta edhe ditën e djeshme ai paralajmëroi se sipas tij do të ketë edhe tre karantina të tjera.

E para sipas Cakos do të nisë në muajin dhjetor. Ndërsa në muajin shkurt, sipas tij do të hidhet edhe një virus tjetër, i quajtur “virusi 21”.

Cako u shpreh:

Ka një plan për tre karantina. Është deri në fillim të dhjetorit i pari. Më pas do të fillojë përsëri, do të hidhet ajo që quhet virusi 21. Ky është të paktën plan i nxjerrë nga një i afërmi i kryeministrit kanadez. Duan të bëjnë edhe dy karantina të tjera. Virusi që mendojnë të hedhin në shkurt, do të jetë një virus shumë i fortë, nëse Trump do t’i lejojë dhe do të ketë problem të brendshme në SHBA.