JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

I mori jetën ish-kunatës, në pranga Agron Tanushi
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 16/09/2020 14:08

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Policia ka bërë të mundur vënien në pranga të autorit të ngjarjes së djeshme në Bathore. Agron Tanushi i mori jetën mbëmjen e djeshme në banesën e tij ish-kunatës Jetmira Hasani, 34-vjeç. Menjëherë pas ngjarjes, Tanushi u largua nga Tirana dhe u fsheh në një lagje të Lushnjes. Ai arriti t'i fshihej autoriteteve për dia orë, por u kap mesditën e sotme.