JOQ Albania
Home

Makina e policisë përplasi për vdekje një person, burime për JOQ: Në timon nën/drejtori i Policisë Elbasan
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 17/06/2020 16:45

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident i rëndë automobilistik ndodhi ditën e sotme në fshatin Mengel, aksin Elbasan- Librazhd. Një makinë policie i preu rrugën dhe përplasi drejtuesin e një motori dhe e la këtë të fundit në gjendje kritike për jetën.

Burime ekskluzive për JOQ Albania kanë bërë me dije se drejtuesi i motoçikletës ka ndërruar jetë në spitalin e Elbasanit. Në timonin e makinës së policisë ka qenë nëndrejtori i policisë së Elbasanit Blerim Berbati.