JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Pasi i sekuestruan kartat dhe Range Rover-in e Rrajës, Kejvinën e lë edhe reperi shqiptar! “U pendova…”
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 06/06/2020 17:39

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Lidhja që zgjati sa karantina, Kejvina Kthella ndahet e lënduar nga reperi në SHBA

Pas ndarjes nga Redjan Rraja, i cili i kishte mundësuar një jetë luksoze, karta krediti, Range Rover, shtëpi në perfieri të Tiranës, me sa duket modelja e Instagramit Kejvina Kthella i ka dhënë fund edhe lidhjes së re.

U mësua se gjatë kohës së Koronavirusit, ajo kishte nisur të jetonte me reperin Seven Saraçi në SHBA.

Por pasi la të dashurin e saj, kur u zbulua se ia mundësonte të gjitha të mirat dhe pasi i sekuestruan gjithçka që ai i kishte dhënë, Kejvina dhe reperi nisën një lidhje që mesa duket nuk rezultoi afatgjatë.

Nëpërmjet disa story-ve ajo ka rrëfyer se ka mbetur e lënduar nga kjo lidhje, ku ka dhënë shumë se s’ia ditën të mirat.

Sinjalin e parë ajo e dha nëpërmjet një videoje me titullin “beqarja” e më pas me disa statuse ku deklaronte se ishte penduar për afrimitetin me të.

Ajo shkruante:

E urrej të krijoj afrimitet me njerëzit në këto kohë, gjithmonë pendohem që bëra kaq shumë për ta, u kujdesa dhe ndjeva shumë. Motër, kushtoju vëmendje shenjave, ndonjëherë gjërat janë vërtet ashtu siç duken.