JOQ Albania
Home

Plas sherri keq/ Një grup të rinjsh fierak rrihen me grushte dhe shkelma, disa i shtrinë në tokë
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 16/05/2020 18:02

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Pamje të rënda janë nisur pranë redaksisë së JOQ Albania, ku shikohet se një grup të rinjsh përshihen në një zënkë me dhunë fizike.

Qytetari që ka nisur videon ka shkruar se pasi të rinjtë u rrahën mirë e mirë ka ardhur policia. Si shikohet dhe video, ata qëllohen mes njëri-tjetrit me grushte dhe shkelma.

Disa prej tyre u shtrinë në tokë, edhe pse një burrë ka ndërhyrë për t’i ndarë, ka qenë e pamundur.

Mesazhi:

Pershendetje joq sherr ne mes te qytetit ne Fier, mbasi rrihen mir e mir vjen policia.

Më poshtë po sjellim edhe videon me pamjet e rënda, ku shikohet se si rrihen të rinjtë fierak në mes të qytetit dhe në mes të ditës.