JOQ Albania
Home

Vdes 78-vjeçari, shkon në 16 numri i viktimave nga Covid-19 në Shqipëri
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 02/04/2020 11:30

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ka shkuar në 16 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri. Mësohet se mëngjesin e sotëm ka ndërruar jetë 78-vjeçari nga Durrësi.

78-vjeçari ishte në gjendje të rëndë, i intubuar prej 3 ditësh dhe pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor fatkeqësisht nuk arriti të mbijetojë

Njoftimi është bërë nga Ministria e Shëndetësisë.

vijon...