JOQ Albania
Home

Wanda “vdes” për vëmendje, poston foton e radhës gjysmë e zhveshur
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 07/02/2020 14:52

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Wanda Nara, bashkëshortja dhe njëkohësisht menaxherja e Mauro Ikardit, nuk ndalet së postuari foto provokuese në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka hedhur një tjetër pozim gjysmë nudo në “Instagram”.

Të shumta janë këto fotografi që gjenden në profilin e saj.

Aktualisht, ajo është duke jetuar në Itali, ndërsa ndien distancën e madhe me Ikardin që gjendet në Francë.

Madje e pyetur nga gazetarët, ajo ka pohuar se fotot e saj provokuese që i hedh në Instagram janë që të ndihet tërheqëse për Ikardin.