JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Aktorja e filmave për të rritur përfundon në polici, rrahu keq të dashurin
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 04/02/2020 10:58

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Aktorja e filmave për të rritur, Jesse Jane është arrestuar për shkak se akuzohet se ka sulmuar fizikisht të dashurin e saj Keyon Bastani. Sipas mediave të huaja ngjarja ka ndodhur në Oklahama.

Në momentin që ajo kishte ushtruar dhunë ndaj të dashurit të saj, kishte qenë nën efektin e alkoolit.

Ka qenë pikërisht Keyon Bastani i cili ka bërë denoncimin ndaj aktores. Ai pretendonte se Jane e kishte qëlluar atë me grushte e madje e kishte kafshuar disa herë në dorë.

Pas këtij akti Jane është arrestuar ndërsa në paraburgim nuk ka shprehur ndonjë shenjë pendese për veprimin që kishte bërë. Ndërkohë sipas mediave të huaja kjo nuk është hera e parë që Jane bëhet problem në polici.

Në vitin 2018 ajo u akuza për veprime jo të hijshme në publik ku edhe në këtë rast ishte e dehur.

***

Burimi: Mirror|Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania