Babagjyshet seksi të MARIA BONITA-s i vënë flakën festave, “përvëlojnë” natën e Vitit të Ri

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 31.12.2019, 00:17

E kush ka nevojë për yllin në majë të pemës, kur mund të kesh një babagjyshe të MARIA BONITA-s në prehrin tënd?

Fantazitë tuaja më të nxehta mund të behen realitet në klubin më të mirë të striptizmit në Shqipëri.

Bëhet fjalë për MARIA BONITA, "streha" e vajzave më joshëse në vend.

Klubi më i frekuentuar i natës në kryeqytet, jo vetëm për privatësinë që u ofron klientëve të përhershëm e atyre të rinj, por me joshjen që ju bëjnë kukullat e MARIA BONITA, është e pamundur të mos rikthehesh.

Babagjyshet seksi ju ftojnë të kaloni në shoqërinë e tyre ndërrimin e viteve duke ju bërë ju personazhin kryesor të natës dhe duke ju dedikuar të gjithë vëmendjen e tyre.

Premtohet një show i paharrueshëm që nuk është parë kurrë më parë në ambientet e MARIA BONITA-s!

Reale, të prekshme, sensuale dhe plot energji, padyshim që këto vajza do të jenë dhurata më e bukur për festa.

Për më tepër vijnë "të paketuara me fjongo të kuqe", për çdo klient personalisht…

Mos harroni!

“Çfarë ndodh tek MARIA BONITA mbetet tek MARIA BONITA…”

Adresa: Rruga "Bulevardi Zogu i Parë" (Ish-Treni)

PERSONAZHI I VITIT 2021
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Elvis Naçi
  Drejtuesi i Fondacionit "Firdeus", i njohur si mirëbërësi i shqiptarëve të varfër me punën e tij të palodhshme. Banesat që po ndërtohen për të prekurit nga tërmeti, nga fondacioni i tij janë drejt fundit.
  Arjan Sala
  Heroi i Heshtur! Security i një qendre tregtare, i cili dha jetën mes flakëve për të shpëtuar punonjësit që ishin bllokuar nga zjarri në magazinë.
  Edi Rama
  Kryeministri unik, që shpiku skemën e patronazhistëve duke përgjuar shqiptarët dhe pavarësisht kësaj ata i dhanë edhe mandatin e tretë.
  Lulzim Basha
  Kreu i PD-së, rekordmen për qëndrimin në opozitë dhe guximtar për ‘vrasjen’ e babit të tij politik, Sali Berisha.
  Sali Berisha
  Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kreu i PD-së, i cili, pavrësisht se u shpall “Non-grata” nga SHBA dhe u përjashtua nga PD, arriti të mblidhte Kuvendin Kombëtar të partisë që themeloi dhe e rithemeloi me një pjesëmarrje masive.
  Marin Mema
  Gazetari, i cili u angazhua në rindërtimin e banesave të rrënuara nga tërmeti dhe arriti të dorëzonte brenda disa muajsh çelsat tek qytetarët.
  Altin Goxhaj
  Avokati i njohur në Shqipëri, i cili ngre gjithnjë zërin publikisht ndaj shkeljes të së drejtave të qytetarëve të thjeshtë nga shteti.
  Klodian Elqeni
  I riu, i cili shkelmoi shoferin e çmendur që hyri me makinë në sheshin Skënderbej duke i rrezikuar jetën qytetarëve. Ai fluturoi mbi dritaren e makinës duke neutralizuar agresorin.
  Armando Broja
  Futbollisti i Kombëtares Shqiptare që po shkëlqen në kampionatin anglez. Performancë fantastike edhe me Kombëtaren shqiptare.
  Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova
  Dy xhudistet nga Kosova që fituan medalje të artë në Lojërat Olimpike në Tokyo.
  Albin Kurti
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, i cili fitoi zgjedhjet sërish dhe arriti të krijojë qeverinë e re në Kosovë.
  Lylzim Sulejmani
  Shqiptari nga Presheva, i cili arriti të shpëtonte 7 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut nga autobusi, që shpërtheu në flakë në Bullgari.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit