Zhduket në rrethana misterioze i riu nga Vlora, i afërmi ka një apel për qytetarët

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 29.12.2019, 14:13

Një i ri nga qyteti i Vlorës është zhdukur në rrethana misterioze.

Bëhet fjalë për 31-vjeçarin, Florjan Dalanaj, i cili ka humbur kontaktet me familjen tre ditë më parë.

Një i afërm i 31-vjeçarit ka dërguar një mesazh në redaksinë e JOQ Albania, ku bën apel për këdo që mund të ketë informacion mbi vendndodhjen e të riut.

Zhdukja e të riut është denoncuar në Policinë e Vlorës, por deri më tani nuk ka asnjë informacion mbi vendndodhjen e tij.

I afërmi shprehet se Dalanaj është djali i vetëm i familjes dhe se kohët e fundit ka qenë në gjendje të rëndë psikologjike.

Mesazhi i plotë:

Pershendetje Joq. Nese dikush ka pare apo sheh kete person te mund te kontaktoje ne Drejtorine e Policise se Vlores apo ne nr e cel 0693355262. Quhet Florjan Dalanaj, 31 vjec lindur ne Vlore. Ka humbur kontaktet me familjen qe para 3 ditesh. Eshte djali i vetem, per kete arsye u kontaktova une pasi prinderit e tij e kane te pamundur Do tju lutesha nese do te ishte e mundur ta publikonit sa me shpejt te jete e mundur, pasi Floriani eshte ne nje gjendje te rende psikologjike. Vleresime e respekt x punen tuaj, faleminderit! 🙏🙏

PERSONAZHI I VITIT 2021
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Elvis Naçi
  Drejtuesi i Fondacionit "Firdeus", i njohur si mirëbërësi i shqiptarëve të varfër me punën e tij të palodhshme. Banesat që po ndërtohen për të prekurit nga tërmeti, nga fondacioni i tij janë drejt fundit.
  Arjan Sala
  Heroi i Heshtur! Security i një qendre tregtare, i cili dha jetën mes flakëve për të shpëtuar punonjësit që ishin bllokuar nga zjarri në magazinë.
  Edi Rama
  Kryeministri unik, që shpiku skemën e patronazhistëve duke përgjuar shqiptarët dhe pavarësisht kësaj ata i dhanë edhe mandatin e tretë.
  Lulzim Basha
  Kreu i PD-së, rekordmen për qëndrimin në opozitë dhe guximtar për ‘vrasjen’ e babit të tij politik, Sali Berisha.
  Sali Berisha
  Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kreu i PD-së, i cili, pavrësisht se u shpall “Non-grata” nga SHBA dhe u përjashtua nga PD, arriti të mblidhte Kuvendin Kombëtar të partisë që themeloi dhe e rithemeloi me një pjesëmarrje masive.
  Marin Mema
  Gazetari, i cili u angazhua në rindërtimin e banesave të rrënuara nga tërmeti dhe arriti të dorëzonte brenda disa muajsh çelsat tek qytetarët.
  Altin Goxhaj
  Avokati i njohur në Shqipëri, i cili ngre gjithnjë zërin publikisht ndaj shkeljes të së drejtave të qytetarëve të thjeshtë nga shteti.
  Klodian Elqeni
  I riu, i cili shkelmoi shoferin e çmendur që hyri me makinë në sheshin Skënderbej duke i rrezikuar jetën qytetarëve. Ai fluturoi mbi dritaren e makinës duke neutralizuar agresorin.
  Armando Broja
  Futbollisti i Kombëtares Shqiptare që po shkëlqen në kampionatin anglez. Performancë fantastike edhe me Kombëtaren shqiptare.
  Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova
  Dy xhudistet nga Kosova që fituan medalje të artë në Lojërat Olimpike në Tokyo.
  Albin Kurti
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, i cili fitoi zgjedhjet sërish dhe arriti të krijojë qeverinë e re në Kosovë.
  Lylzim Sulejmani
  Shqiptari nga Presheva, i cili arriti të shpëtonte 7 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut nga autobusi, që shpërtheu në flakë në Bullgari.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit