“Më çau b*thën një shok”/ Zbardhet biseda mes ‘Zogut të Tiranës’ dhe Gugut, çfarë i kërkoi këngëtarja

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 29.12.2019, 01:23

Arrestimi një muaj më parë i gazetarit dhe moderatorit, Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si "Zogu i Tiranës", shkaktoi bujë të madhe në media.

28-vjeçari Nikaj u arrestua orët e para të mëngjesit të 24 nëntorit në një hotel në autostradën Tiranë-Durrës. Në momentin e arrestimit ai ishte në dhomë me një 47-vjeçar nga Mamurrasi, i cili ishte pronar i një servisi dhe një vajzë me inicialet D.N, e cila dyshohej se ishte prostitutë.

Arrestimi i tyre u bë pasi policia dhe prokuroria e Tiranës kishin dyshime se ata po kryenin marrëdhënie seksuale në grup kundrejt pagesë, dyshime të cilat ishin përforcuar akoma më tepër nga vëzhgimi në terren dhe përgjimet telefonike të kryera përreth një vit, me urdhër të prokurores Anila Galanxhi.

Së fundmi, janë zbardhur përgjimet e Prokurorisë që "fundosën" 28-vjeçarin dhe bënë që Gjykata të vendosë masën e sigurisë "arrest me burg" për të.

Në një prej bisedave, Hermes Nikaj komunikon me vajzën e njohur të showbizz-it, këngëtarja Gugu Haxhia, e cila i kërkon 28-vjeçarit që "t'i gjejë një shoqe".

Ndërsa ky i fundit shprehet i gatshëm për t'ja plotësuar "dëshirën".

Biseda mes tyre:

Gugu: Sëmurë jam, më kanë ardhur ato…

Zogu: Nga humbe o jetë?

Gugu: Ja kam pas atë timin këtu. O jeta, e din pse të mora?

Zogu: Hë?

Gugu: Më çau bythën një shoku im në telefon “…më gjej një shoqe, më gjej një shoqe…”.

Zogu: Kur e do?

Gugu: Tani.

Zogu: Ja se të marr pastaj, se jam t’u fjet gjumë shpirt…

PERSONAZHI I VITIT 2021
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Elvis Naçi
  Drejtuesi i Fondacionit "Firdeus", i njohur si mirëbërësi i shqiptarëve të varfër me punën e tij të palodhshme. Banesat që po ndërtohen për të prekurit nga tërmeti, nga fondacioni i tij janë drejt fundit.
  Arjan Sala
  Heroi i Heshtur! Security i një qendre tregtare, i cili dha jetën mes flakëve për të shpëtuar punonjësit që ishin bllokuar nga zjarri në magazinë.
  Edi Rama
  Kryeministri unik, që shpiku skemën e patronazhistëve duke përgjuar shqiptarët dhe pavarësisht kësaj ata i dhanë edhe mandatin e tretë.
  Lulzim Basha
  Kreu i PD-së, rekordmen për qëndrimin në opozitë dhe guximtar për ‘vrasjen’ e babit të tij politik, Sali Berisha.
  Sali Berisha
  Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kreu i PD-së, i cili, pavrësisht se u shpall “Non-grata” nga SHBA dhe u përjashtua nga PD, arriti të mblidhte Kuvendin Kombëtar të partisë që themeloi dhe e rithemeloi me një pjesëmarrje masive.
  Marin Mema
  Gazetari, i cili u angazhua në rindërtimin e banesave të rrënuara nga tërmeti dhe arriti të dorëzonte brenda disa muajsh çelsat tek qytetarët.
  Altin Goxhaj
  Avokati i njohur në Shqipëri, i cili ngre gjithnjë zërin publikisht ndaj shkeljes të së drejtave të qytetarëve të thjeshtë nga shteti.
  Klodian Elqeni
  I riu, i cili shkelmoi shoferin e çmendur që hyri me makinë në sheshin Skënderbej duke i rrezikuar jetën qytetarëve. Ai fluturoi mbi dritaren e makinës duke neutralizuar agresorin.
  Armando Broja
  Futbollisti i Kombëtares Shqiptare që po shkëlqen në kampionatin anglez. Performancë fantastike edhe me Kombëtaren shqiptare.
  Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova
  Dy xhudistet nga Kosova që fituan medalje të artë në Lojërat Olimpike në Tokyo.
  Albin Kurti
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, i cili fitoi zgjedhjet sërish dhe arriti të krijojë qeverinë e re në Kosovë.
  Lylzim Sulejmani
  Shqiptari nga Presheva, i cili arriti të shpëtonte 7 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut nga autobusi, që shpërtheu në flakë në Bullgari.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit