I riu vjedh i qetë telefonin mbi tavolinë, pronari: Ta kthejë brenda 24 orëve, përndryshe e denoncoj në polici

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 24.12.2019, 22:50

Një rast grabitjeje ka ndodhur në ambientet e një lokali në Tiranë.

Një person është kapur nga kamerat e sigurisë teksa shihet se grabit një celualar.

Ai hyn i vetëm në ambjentet e lokalit, dhe teksa sheh se rreth e rrotull nuk ka njeri, afrohet në tavolinën, ku mbi të cilën ndodhet një celualar, e merr dhe largohet i qetë fare.

Rasti është denoncuar në redaksinë e JOQ ALBANIA, dhe i zoti i telefonit shprehet se në qoftëse personi që e ka grabitur, nuk e kthen atë për 24 orë do e denoncojë në polici.

Ai shton gjithashtu se telefonin e ka shumë të rëndësishëm për punën.

Qytetari denoncon:

Pershendetje Joq,dua.qe te me publikoni ket rast ky zoteria mka vjedh telefonin ne tirane I bej thirrje tvij ta dorzoj telefonin atje tek lokali ku e mori se perndryshe do.I shperndaj te.gjitha pamjet filmike qe e kan kapur fytyren e tij sh qart,dhe do ta denoncoj n polici ke koh 24 ore,Kaq kisha ju lutem publikojeni sepse telefonin e kisha sh te rendesishem per punen dhe me duhet patjeter. Flm"

PERSONAZHI I VITIT 2021
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Elvis Naçi
  Drejtuesi i Fondacionit "Firdeus", i njohur si mirëbërësi i shqiptarëve të varfër me punën e tij të palodhshme. Banesat që po ndërtohen për të prekurit nga tërmeti, nga fondacioni i tij janë drejt fundit.
  Arjan Sala
  Heroi i Heshtur! Security i një qendre tregtare, i cili dha jetën mes flakëve për të shpëtuar punonjësit që ishin bllokuar nga zjarri në magazinë.
  Edi Rama
  Kryeministri unik, që shpiku skemën e patronazhistëve duke përgjuar shqiptarët dhe pavarësisht kësaj ata i dhanë edhe mandatin e tretë.
  Lulzim Basha
  Kreu i PD-së, rekordmen për qëndrimin në opozitë dhe guximtar për ‘vrasjen’ e babit të tij politik, Sali Berisha.
  Sali Berisha
  Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kreu i PD-së, i cili, pavrësisht se u shpall “Non-grata” nga SHBA dhe u përjashtua nga PD, arriti të mblidhte Kuvendin Kombëtar të partisë që themeloi dhe e rithemeloi me një pjesëmarrje masive.
  Marin Mema
  Gazetari, i cili u angazhua në rindërtimin e banesave të rrënuara nga tërmeti dhe arriti të dorëzonte brenda disa muajsh çelsat tek qytetarët.
  Altin Goxhaj
  Avokati i njohur në Shqipëri, i cili ngre gjithnjë zërin publikisht ndaj shkeljes të së drejtave të qytetarëve të thjeshtë nga shteti.
  Klodian Elqeni
  I riu, i cili shkelmoi shoferin e çmendur që hyri me makinë në sheshin Skënderbej duke i rrezikuar jetën qytetarëve. Ai fluturoi mbi dritaren e makinës duke neutralizuar agresorin.
  Armando Broja
  Futbollisti i Kombëtares Shqiptare që po shkëlqen në kampionatin anglez. Performancë fantastike edhe me Kombëtaren shqiptare.
  Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova
  Dy xhudistet nga Kosova që fituan medalje të artë në Lojërat Olimpike në Tokyo.
  Albin Kurti
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, i cili fitoi zgjedhjet sërish dhe arriti të krijojë qeverinë e re në Kosovë.
  Lylzim Sulejmani
  Shqiptari nga Presheva, i cili arriti të shpëtonte 7 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut nga autobusi, që shpërtheu në flakë në Bullgari.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit