Horoskopi ditor nga Paolo Fox/ Ja si do të jetë kjo e martë për të gjitha shenjat

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 24.12.2019, 07:11

Ky është horoskopi për ditën e martë, 24 dhjetor 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi Kjo e martë do të nisë e qetë! Do të ketë rikuperime të ndjeshme sa i takon ndjenjave. Ka shumë mundësi që të keni një takim dashurie apo të sqaroheni me një person. Dy javët e para të dhjetorit, kanë qenë të rënda për çiftet, ndaj ka ardhur momenti që të gjeni më shumë unitet.

Demi Tregoni kujdes në nivelin ekonomik, pasi do keni shumë shpenzime. Viti i ri do të jetë mjaft i favorshëm për të bërë investime. Do të keni mundësi që të hiqni dorë nga çfarë nuk ju pëlqen dhe të përzgjidhni, në mënyrë që të merrni efektet e dëshiruara.

Binjakët Ju pret një ditë e lodhshme, e mbushur me tension dhe mërzi. Nuk pëlqeni që të mërziteni, kështu që duhet të punoni fortë për të kapërcyer një pengesë. Bëni mirë që të analizoni rrethanat tuaja.

Gaforrja Nuk duhet të largoheni nga rruga e emocioneve të vërteta. Yjet do të jenë kundër jush, kështu që do të përballeni me vështirësi. Në punë, asgjë nuk do të jetë si më parë. Bëni kujdes që të mos e teproni.

Luani Kjo ditë do të jetë mjaft interesante për të lindurit e kësaj shenje. Yjet do ju mbrojnë dhe mund të ketë një shuratë vërtetë të bukur. Keni nevojë për një dashuri të madhe dhe pasion të madh. Venusi do të jetë kundër jush sa i takon ndjenjave, kur nga pala tjetër nuk ndjehet e njëjta gjë. Mund të ketë tensione dhe xhelozi.

Virgjëresha Duhet të tregoni kujdes maksimal gjatë kësaj të marte. Shoqërohuni me njerëz që iu bëjnë të ndiheni mirë dhe shmangni konfliktet. Durimi dhe kujdesi, janë fjalët kyçe të kësaj dite.

Peshorja Harrojini tensionet për shkak të punës. Sfera profesionale do të jetë mjaft e vështirë për u menaxhuar së fundmi, për shkak se parashikohen shumë ndryshime. Sa i takon të ardhmes mos u mendoni shumë, në mënyrë që të mos dominoheni nga ankthi dhe do të shikoni që gjërat do të zgjidhen vetë.

Akrepi Shumë prej jush do të ndihen mjaft të lodhur ndaj gjithçkaje që do të bëjnë. Thënë ndryshe, e marta do të jetë nën ritmin e duhur. Kur duhet të bëni shumë gjëra njëherësh, shpesh përfshiheni nga ankthi dhe konfuzioni, por me kalimin e ditëve situata do të përmirësohet.

Shigjetari Ju pret një e martë interesante! Shumë prej jush do të jetojnë eksperienca të pazakonta. Ju presin orë të mbushura me energji dhe me zhvillime sa i takon dashurisë dhe raporteve me të tjerët.

Bricjapi Yjet do të kenë ndikim të rëndësishëm, si dhe Hëna do të jetë në anën tuaj. Në dashuri do të keni dëshirë për të rikuperuar kohën e humbur. Nëse keni përjetuar një krizë, do të keni mundësi që ta zgjidhni. Në punë do të jetoni një moment të vështirë.

Ujori Yjet ndihmojnë gjithë ata që duan të rizbulojnë dashurinë. Venusi do të favorizojë shumë nga të lindurit e kësaj shenje dhe dita do të jetë mjaft e rëndësishme sa takon ndjenjave, shkruan noa.al. Miqësitë do të jenë në qendër të kësaj dite.

Peshqit Do ti jetoni qetësisht këto ditë festive, dhe mos mendoni më për të kaluarën. Rrezikoni që të pushtoheni nga melankolia, edhe pse kjo gjë jo domosdoshmërisht do të jetë negative… sigurisht pa e tepruar

PERSONAZHI I VITIT 2021
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Elvis Naçi
  Drejtuesi i Fondacionit "Firdeus", i njohur si mirëbërësi i shqiptarëve të varfër me punën e tij të palodhshme. Banesat që po ndërtohen për të prekurit nga tërmeti, nga fondacioni i tij janë drejt fundit.
  Arjan Sala
  Heroi i Heshtur! Security i një qendre tregtare, i cili dha jetën mes flakëve për të shpëtuar punonjësit që ishin bllokuar nga zjarri në magazinë.
  Edi Rama
  Kryeministri unik, që shpiku skemën e patronazhistëve duke përgjuar shqiptarët dhe pavarësisht kësaj ata i dhanë edhe mandatin e tretë.
  Lulzim Basha
  Kreu i PD-së, rekordmen për qëndrimin në opozitë dhe guximtar për ‘vrasjen’ e babit të tij politik, Sali Berisha.
  Sali Berisha
  Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kreu i PD-së, i cili, pavrësisht se u shpall “Non-grata” nga SHBA dhe u përjashtua nga PD, arriti të mblidhte Kuvendin Kombëtar të partisë që themeloi dhe e rithemeloi me një pjesëmarrje masive.
  Marin Mema
  Gazetari, i cili u angazhua në rindërtimin e banesave të rrënuara nga tërmeti dhe arriti të dorëzonte brenda disa muajsh çelsat tek qytetarët.
  Altin Goxhaj
  Avokati i njohur në Shqipëri, i cili ngre gjithnjë zërin publikisht ndaj shkeljes të së drejtave të qytetarëve të thjeshtë nga shteti.
  Klodian Elqeni
  I riu, i cili shkelmoi shoferin e çmendur që hyri me makinë në sheshin Skënderbej duke i rrezikuar jetën qytetarëve. Ai fluturoi mbi dritaren e makinës duke neutralizuar agresorin.
  Armando Broja
  Futbollisti i Kombëtares Shqiptare që po shkëlqen në kampionatin anglez. Performancë fantastike edhe me Kombëtaren shqiptare.
  Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova
  Dy xhudistet nga Kosova që fituan medalje të artë në Lojërat Olimpike në Tokyo.
  Albin Kurti
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, i cili fitoi zgjedhjet sërish dhe arriti të krijojë qeverinë e re në Kosovë.
  Lylzim Sulejmani
  Shqiptari nga Presheva, i cili arriti të shpëtonte 7 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut nga autobusi, që shpërtheu në flakë në Bullgari.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit