JOQ Albania
Home

Pamje të rënda/ Ndërron jetë një person mes Tiranës, qytetari: Kufoma është akoma aty
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 08/09/2019 12:09

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Tiranë. Sipas asaj që shkruan një qytetar në redaksinë e JOQ Albania një person ka ndërruar jetë në zonën e "Bulevardit të Ri".

Ai shkruan se personin në fjalë mund të ketë pësuar infarkt, por ka edhe nga ata që thonë se mund ta ketë zënë korrenti.

Mesazhi i plotë:

I bie infrakt te bulevardi i ri. Disa thone e zuri korenti. Tani para 10 min ka ndodhur. Madje jan akoma aty Kufoma. Viktima quhet B.M."

Po ashtu ai ka nisur edhe disa foto nga vendi dhe siç shikohet në foto trupi i ja jetë është i shtrirë në tokë. Gjithashtu dallohet se ka edhe fëmijë të vegjël pranë.

**

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet. KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/