JOQ Albania
Home

Sherri i bujshëm midis vajzave në Vlorë, djali tregon detaje të tjera: Mezi ka marr veten e mbuluar me gjak
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 07/09/2019 18:17

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një video e një sherri midis disa vajzave, publikuar nga redaksia e JOQ Albania mbrëmjen e djeshme, bëri xhiron e rrjetit. Sherri ndodhi në qytetin e Vlorës.

Dy vajza po rriheshin me shkelma duke i shkulur flokët njëra-tjetrës, teksa motivi ende nuk është bërë i ditur.

Djemtë që ishin ulur në kafe, po shijonin skenën duke e komentuar dhe duke qeshur.

Një prej tyre tha:

Si s’u vjen turp njëherë janë dhe femra."

Po ashtu në video dallohen që disa persona që mundohen t’i ndajnë vajzat, por ky dukej një mision i pamundur pasi ato nuk e lëshonin njëra-tjetrën.

Pas përfundimit të sherrit, vajzat duket se e kanë çuar atë në tjetër shkallë.

Njëra prej tyre ka postuar në Instastory flokët e vajzës tjetër me të cilën u grind.

Ajo shkuan:

Hajde zemër merr lesht se i harrove tek duart tona.”

Kurse gjatë ditës një djalë ka shkruar pranë redaksisë së JOQ Albania dhe tregon se si ka nisur sherri midis vajzave. Sipas asaj që thotë, vajza që është qëlluar me grusht është ajo që ka hedhur foton me flokët.

Djali tregon se sherrin e ka nisur vajza që i shkulën flokët dhe sipas tij vajzat shkuan në banjë dhe aty e mbyllën muhabetin.

Mesazhi i plotë:

Ishin dy grupe vajzash dy me dy dhe sherrin e ka nisur ajo qe i kan shkulur floket ...kan shkuar ne banjon e bar-it ku ndodheshin dhe e mbyllen muhabetin....me pas nje nga ato vajzat shoqja e asaj qe ka ngelur tullace ka qelluar me grusht nje nga dy vajzat e tjera ...ajo ka ren ne shesh mezi ka marr veten e mbuluar me gjak ....pastaj jan zen ...vajza qe esht qelluar me grusht esht ajo qe ka hedhur foton ke harruar floket te duart tona."