JOQ Albania
Home

Sot nami tek Maria Bonita, vajzat ju ofrohen si sushi
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 04/07/2019 9:56

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

MARIA BONITA STRIP CLUB, klubi më i frekuentuar në kryeqytet, sjell mbrëmjen e 4 korrikut të ‘nxehtin’ e tropikut dhe vajzat e bukura sigurisht, tek ju

Kjo mbrëmje e paharrueshme, për ata që do të jenë të pranishëm, quhet ‘Nata Hawaii-ane’ kështu që do të jetë e mbushur plot surpriza.

Shfaqja fillon në orën 22:00 tek Maria Bonita Club që ndodhet tek Bulevardi Zogu i Pare, ish Stacioni i Trenit.

Mos harroni që klubi më i frekuentuar në kryeqytet ju ofron u ofron klientëve të përhershëm e atyre të rinj privatësi absolute, por edhe me joshjen që u bëjnë “panterat” e zjarrta, është e pamundur të mos rikthehesh.

Më 4 Korrik premtohet një show që do të mbetet gjatë në kujtesën e çdo të pranishmi, ndërsa do keni mundësi të gjeni vajzat e Hawaii-t në Tiranë, dhe sigurisht surprizat do të jenë të panumërta.

Mos harroni!

Çfarë ndodh tek Maria Bonita, mbetet tek Maria Bonita…

Adresa: Bulevardi Zogu i Parë (ish-Treni)