Punësoi një të panjohur të shihte a e tradhtonte i dashuri, ajo i bën atë që s’ia priste mendja.

Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 04.04.2019, 09:34

Marrëdhënia në distancë mund të jetë një sfidë e vërtetë që tregon sesa mund të përballojë lidhja juaj.

Por, Alysha Bush dhe Kourbine Lee si duket nuk e kaluan dot testin. Ajo jeton në Arizona dhe ai në Kalifotni.

23-vjeçarja kishte një vit e gjysmë që jetonte në distancë nga partneri i saj dhe kishin filluar t’i lindin dyshime për besnikërinë e tij.

Për të qenë më e sigurt, ajo punësoi një vajzë që gjeti në rrjet. Detyra e Paulas ishte që të provokonte Kourbine-n dhe të raportonte tek e dashura e tij.

Paula takon një ditë të dashurin e vajzës dhe i raporton asaj:

Dola në një takim me të dhe kryem marrëdhënie seksuale.”

Kaq iu desh Alysha-s që t’i jepte fund marrëdhënies së tyre. Por, mesa duke Paula kishte gënjyer sepse ai i kishte qëndruar besnik të dashurës së tij.

E pyetur në një emision se pse e gënjeu Alysha-n, ajo u përgjigj:

Nuk mendova se ajo të meritonte, kështu që e gënjeva. Duket qartë që ajo nuk të vlerëson si një njeri i mrekullueshëm dhe me vlera që je. Kështu që mendova se unë mund të kisha një shans me ty.”

PERSONAZHI I VITIT 2021
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Elvis Naçi
  Drejtuesi i Fondacionit "Firdeus", i njohur si mirëbërësi i shqiptarëve të varfër me punën e tij të palodhshme. Banesat që po ndërtohen për të prekurit nga tërmeti, nga fondacioni i tij janë drejt fundit.
  Arjan Sala
  Heroi i Heshtur! Security i një qendre tregtare, i cili dha jetën mes flakëve për të shpëtuar punonjësit që ishin bllokuar nga zjarri në magazinë.
  Edi Rama
  Kryeministri unik, që shpiku skemën e patronazhistëve duke përgjuar shqiptarët dhe pavarësisht kësaj ata i dhanë edhe mandatin e tretë.
  Lulzim Basha
  Kreu i PD-së, rekordmen për qëndrimin në opozitë dhe guximtar për ‘vrasjen’ e babit të tij politik, Sali Berisha.
  Sali Berisha
  Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kreu i PD-së, i cili, pavrësisht se u shpall “Non-grata” nga SHBA dhe u përjashtua nga PD, arriti të mblidhte Kuvendin Kombëtar të partisë që themeloi dhe e rithemeloi me një pjesëmarrje masive.
  Marin Mema
  Gazetari, i cili u angazhua në rindërtimin e banesave të rrënuara nga tërmeti dhe arriti të dorëzonte brenda disa muajsh çelsat tek qytetarët.
  Altin Goxhaj
  Avokati i njohur në Shqipëri, i cili ngre gjithnjë zërin publikisht ndaj shkeljes të së drejtave të qytetarëve të thjeshtë nga shteti.
  Klodian Elqeni
  I riu, i cili shkelmoi shoferin e çmendur që hyri me makinë në sheshin Skënderbej duke i rrezikuar jetën qytetarëve. Ai fluturoi mbi dritaren e makinës duke neutralizuar agresorin.
  Armando Broja
  Futbollisti i Kombëtares Shqiptare që po shkëlqen në kampionatin anglez. Performancë fantastike edhe me Kombëtaren shqiptare.
  Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova
  Dy xhudistet nga Kosova që fituan medalje të artë në Lojërat Olimpike në Tokyo.
  Albin Kurti
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, i cili fitoi zgjedhjet sërish dhe arriti të krijojë qeverinë e re në Kosovë.
  Lylzim Sulejmani
  Shqiptari nga Presheva, i cili arriti të shpëtonte 7 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut nga autobusi, që shpërtheu në flakë në Bullgari.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit