JOQ Albania
Home

15 plazhet më të bukura në Shqipëri që duhen vizituar këtë verë
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 24/03/2019 12:41

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Vera po afron dhe Shqipëria dhe plazhet e mrekullueshme të saj bien në sy jo vetëm në Ballkan, por kudo në Europë dhe botë.

“Swedish Nomad” i ka kushtuar një artikull pikërisht plazheve më të bukura të vendit tonë.

Xhevahireve të fshehur e gjireve me bukuri përrallore.

Portali suedez i udhëtimeve shkruan:

Në Rivierën Shqiptare ka shumë vende të bukura dhe për t’i bërë planifikimet më të lehta, më poshtë vijojnë 15 plazhet më të bukura në Shqipëri që duhen vizituar në 2019”.

https://www.swedishnomad.com/best-beaches-in-albania/?fbclid=IwAR0F-52tnUxB4sIrc8XdH09iVgj1ClPX3TCn-bVi7XSQliQS6rlkYgsNysM