I riu me “Benzin luksoz” tenton të shtypë një djalë në Vlorë, ai dhe shoku i tij e godasin nga xhami

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 14.01.2022, 17:03

Skena aspak normale kanë ndodhur në rrugët e qytetit të Vlorës para pak ditësh. Në pamjet e mëposhtme mund të shihni momentin një i ri me "Mercedes -Benz’ GLE" tenton të shtypë të djalë me xhupi ngjyrë blu, i cili mban në dorë një send që në dukje ngjason me një thikë. Pas kësaj një tjetër djalë i vjen në ndihmë të riut që mbante thikë në dorë dhe të dy i gjuajnë me shkelma Benzit të bardhë.

Ende nuk dihet se çfarë problemi kanë patur këta të rinj me njëri-tjetrin, por policia s'ka bërë asnjë njoftim për këtë ngjarje edhe pse ka ndodhur disa ditë më parë.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit