Stresi s’përmbahet ndaj Gaz Bardhit: Ik o të q**** ropt, se ti ta shpif

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 14.01.2022, 16:33

Stresi e ka treguar dhe vazhdon ta tregojë gjithmonë se është një demokrat i zjarrtë por edhe mbështetës i madh i Sali Berishës. Në protestën e 8 Janarit ai ishte i pranishëm dhe u arrestua me akuzën për dëmtmin e selisë së PD por pak ditë më vonë u la i lirë.

Mbrëmjen e kaluar sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ishte i ftuar në një emision televiziv dhe Stresi nuk ka nguruar të reagojë në lidhje me këtë intervistë të tij. Në një InstaStory, Stresi ka publikuar një foto të Bardhit dhe ka shkruar: "Ik o t ***** ropt se veç ti ta shpif mlre imoral".

"Ti ta shpif o imoral!" Stresi sulmon publikisht Gazment Bardhin

Por pak më vonë Stresi duket se është penduar, pasi e ka fshirë këtë foto ku shante Bardhin.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit