Monika-Donaldit: Ti e ke të vogël! Duket nga dora dhe madhësia e këmbës

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 14.01.2022, 15:15

Banorët e BB Vip janë futur dje në disa kutia për të provuar se kush reziston më shumë. Nga të parat që është dorëzuar ka qenë Monika, ndërsa Donaldi ishte nga personat që rezistoi më shumë. Shakatë mes Monikës jashtë dhe Donaldit brenda nuk kanë munguar.

Sherret në “Big Brother” thjesht një lojë? Monika dhe Donaldi dikur ishin një çift (FOTO) - Loki Magazine

Ajo i ka thënë që e ke kutinë të vogël, por kjo është keqkuptuar nga Donaldi, i cili i ka thënë se e gënjen pamja e jashtme.

Ikni o njerëz të shpifur”, një gozhdë sjell përplasjen e fortë Donald-Monika (VIDEO) – Egla Ceno

Më pas ata i janë futur muhabeteve të tjera, të cilat kanë të bëjnë me madhësinë e organit gjenital tek mashkulli. Monika ka thnë se gjatësia duket nga dora dhe nga madhësia e këmbës.

Do not tell me my age" / What happened at BBV? Monica turns to Donald and "threatens" him: I will give it like this ... - Gossip

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit