Puthje në buzë? Dalin pamjet e “nxehta” të Anës dhe Erionit

Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 13.01.2022, 19:39

Edhe pse Erioni ishte shumë afër me Mikelën, kohët e fundit duket se janë ftohur me njëri-tjetrin. Gjatë puntatës së sotme në Përputhen u transmetuan pamje të papublikuara më parë. Ana dhe Erioni ishin shumë të afërt, aq sa ishin gati shkëmbenin puthje me njëri-tjetrin. Madje nuk munguan edhe komplimentet dhe fjalët e ëmbla të tilla si “Je dritë”, “Ta haj zemrën”.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit