Beniada e “patrembur” nga ariu: I tregon të pasmet në dhomën e gjumit

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 13.01.2022, 16:17

Beniada e ka treguar dhe vijon ta tregojë çdo ditë që është një vajzë pa komplekse. Ditën e djeshme në shtëpinë e Big Brother Vip është futur një person i cili po luan rolin e ariut, por banorët nuk duhet të reagojnë pasi ka të bëjë me provën javore.

Por duket se nuk është aq e lehtë të rish pa reaguar ndaj këtij ariu i cili i ngacmon dhe ndërhyn në situatat e tyre.

Pa asnjë reagim nuk ka qendruar dot Beniada kur ka parë që ariu është futur në dhomën e gjumit.

Kur e ka parë ajo ka nisur ta provokojë duke i treguar të pasmet ariut që ndodhej pranë Monikës dhe Arjolës në dhomën e gjumit.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit