Ra në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën një person në Durrës

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 24.11.2021, 15:48

Sapo është bërë me dije se një person është gjetur i vdekur pranë një kabine elektrike në Durrës. Dyshimet paraprake janë se personi i cili ënde nuk është identifikuar ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Raportohet se ngjarja në fjalë ka ndodhur në lagjen 11 në qendër të qytetit. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të saj.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit