Einxhel shpreh pëlqimin ndaj Arbrit: Më pëlqen, por nuk është vendi dhe koha e duhur

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 24.11.2021, 15:14

Beniada dhe Einxhel kanë gjetur pak kohë të diskutojnë me njëra-tjetrën, pas spektaklit të ditës së djeshme. Modelja ka këshilluar Einxhelin që të afrohet më tepër me Arbrin dhe mos t’i refuzojë momentet kur ai kërkon shoqërinë e saj.

“Mos e refuzo kur ai kërkon të afrohet, kushtoi pak më shumë vëmendje.”-tha Beniada.

Pas kësaj këshille ishte Einxhel ajo e cila deklaroi se pëlqimi ndaj Arbrit është ekzistent, por mbase nuk është as koha dhe vendi për të krijuar diçka më shumë mes njëri-tjetrit.

“Mbase më pëlqen vërtetë por nuk është as koha as momenti.”-tha Einxhel.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit