Burri nga Shtimja ia djeg veturën gruas me të cilën kishte lidhje jashtëmartesore(Video)

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 23.11.2021, 11:02

Dy vetura të tipit Mercedes janë djegur në Prishtinë.

Ky akt dyshohet se u bë nga një i dyshuar, i cili dogji veturën e gruas me të cilën kishte lidhje jashtëmartesore.

Sipas policisë, është arrestuar i dyshuari, derisa përpos dëmeve materiale nuk ka pasur të lënduar.

Sipas ATV-së mes të dyshuarit dhe palës së dëmtuar ka pasur edhe një lëndë në gjykatë.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit