Rrahje masive për mungesë maskash mes sigurimit dhe qytetarëve në një qendër tregtare

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 21.11.2021, 21:14

Një incident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të diele në Prizren.

Në një qendër tregtare në këtë komunë pak më parë ka ndodhur një përleshje mes sigurimit dhe dy qytetarëve.

Dyshohet se përleshja ka ardhur si pasojë e mungesës së maskës nga ana e qytetarëve.

Video e Plotë.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit