Zjarr në një shkollë në Shkup

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 20.11.2021, 18:51

Një klasë dhe një pjesë e korridorit janë djegur dje në shkollën në rrugën “Ferid Bajram”.

Sipas policisë, zjarri është denoncuar në ora 13:30 dhe për fat të mirë nuk ka pasur të lënduar.

“Në atë pjesë të shkollës në atë moment nuk ka pasur nxënës, ndërsa zjarri është shuar gna Brigada kundër zjarrit”, thonë gna MPB.

Këqyerjen e vendit të ngjarjes e kanë kryer ekipi policor i SPB Shkup.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit