Çudira shqiptare/ Burri sheh “Për’puthen” teksa i jep makinës në autostradën Tiranë-Durrës

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 05.11.2021, 21:28

Një video e pazakontë ka mbërritur në redaksinë e JOQ Albania.

Siç shihet dhe në pamjet e mëposhtme, të dërguara nga një qytetar, një drejtues mjeti ka vënë në rrezik jetën e tij por edhe të të tjerëve, duke zgjedhur të shohë emisionin "Për'puthen" teksa i jep mjetit të tij.

Videoja është filmuar në autostradën Tiranë-Durrës, ndërsa qytetari që e ka filmuar ngre alarmin se drejtuesi i mjetit në fjalë mund të bëhet burim aksidenti.

Ai shkruan:

Pershendetje JOQ! Shife ca shofin burrat ka 30 vjec pa pike turpi tu pa perputhen, edhe ku ne autostrade, ku mund te behen burim aksidenti. Videoja eshte filmu ne autostraden tr-dr. Flm.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit