JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Një nga të plagosurit në Tiranë, me precedent penal për shpërndarje droge në Itali e Shqipëri
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 13/10/2021 19:28

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Sapo është bërë me dije se një nga të plagosurit me armë zjarri tek Ish-Parku i Autobusëve ditën e sotme rezulton me precedent penal në Shqipëri dhe në Itali për shpërndarje droge. Xhulio Vela, një vit më parë u kap në Itali për shpërndarje marihuanë.