JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Shtëllunga tymi dhe flakë! “Pushtohet” nga zjarri fabrika e pjesëve të avionëve në Itali
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 13/10/2021 17:43

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Sapo është bërë me dije se fabrika e pjesëve të avionëve në Itali është “pushtuar” nga flakët. Pranë redaksisë së JOQ Albania kanë mbërritur edhe pamje nga vendi në fjalë. Nuk dihet ende se çfarë ka ndodhur ekzaktësisht që ka shkaktuar zjarrin, ndërsa deri në këtë moment nuk thuhet nëse ka të plagosur apo viktima.