JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Kris arma në Tiranë, qëllohet një person
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 13/10/2021 17:15

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar para pak çastesh në Tiranë. Mësohet se te "Ish Parku i Autobusëve" një person është qëlluar me armë zjarri.Shërbimet e Policisë kanë ngritur pika kontrolli dhe po bëjnë kontrollin e zonës përreth vendit të ngjarjes, me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit.

Vijon....