JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Pas shumë muajsh në arrati, Stresi rikthehet në Shqipëri
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 13/10/2021 17:05

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Reperi i njohur Stresi është kthyer në Shqipëri, pas shumë muajsh që ndodhej në arrati. Ai ka publikuar në Instagram një video nga aeroporti i Tiranës ku prindërit dolën për ta pritur. Kujtojmë se disa muaj më parë Stresi paralajmëmroi rikthimin, duke kërcënuar publikisht dhe ofenduar me fjalë banale të gjithë ata që nuk e kanë mbështetur.