JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Ndërpritet ndeshja! Tifozët qëllojnë me shishe lojtarët polakë pas pësimit të golit
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 12/10/2021 22:25

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Është ndërprerë ndeshja mes Shqipëris dhe Polonisë. Kjo pasi ka patur shenja nervozizmi nga ana e tifozëve kuqezi pasi polakët shënuan golin e parë. Nderpreja e ndeshjes u bë në minutën e 77-të, menjëhere pasi Polonia kaloi ne avantazh. Duhet thënë se ndëshkimi ka ardhur në momentin kur Kombëtarja jonë po bënte një lojë mjaft të bukur.

Vijon...