JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Aksident i rëndë në Patok! Dyshohet për një viktimë
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 23/09/2021 20:39

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pak më parë në Patok, ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Sipas burimeve dyshohet për një viktimë dhe dy të plagosur. Vijon...

FOTO ILUSTRUESE!