JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Stjuardesa rrëfen incidentin e sikletshëm: Pashë futbollistin e Premier League duke bërë s*ks në avion
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 23/09/2021 19:41

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një stjuardesë ka kapur në flagrancë një futbollist të Premier League duke kryer marrëdhënie seksuale me gruan e tij në një avion privat. “Lori” ka rrëfyer për mediat e huaja se si e pa futbollistin të cilit nuk i zbuloi emrin. Ajo tha se incidenti në fjalë ndodhi kur lojtari hipi në një fluturim privat nga New York në Londër. Kur Lori u përpoq të hynte në pjesën e pasme të aeroplanit për të parë nëse çifti ishte në rregull, asaj iu tha se ata ishin të zënë.

“Futbollisti u shfaq lakuriq pikërisht para meje”-tha stjuardesa.

Sidoqoftë, “Lori” tha se kjo gjë nuk iu duk skandaloze apo ofenduese, pasi sipas saj çifti kishte të drejtë të bënte çfarë të donte në avion.

“Unë nuk mendoj se është e papërshtatshme, sepse ata paguajnë miliona e miliona dollarë. Nëse do të isha unë dhe do të paguaja atë shumë parash do ta bëja.”-tha stjuardesa.