JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Po bënin s*ks në makinë/ Çifti luan pa dashje frenat e dorës dhe përfundon poshtë një kodre
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 23/09/2021 15:59

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një çift ka përfunduar duke u rrokullisur poshtë një kodre në Britani, teksa ndodheshin në makinën e tyre duke kryer marrëdhënie seksuale. U desh ndërhyrja e policisë që ata të dilnin gjallë nga mjeti tip “Toyota Yaris”. Dyshja ishte duke bërë s*ks kur kanë lëvizur pa dashje frenat e dorës, e si pasojë makina ka nisur që të lëvizë derisa ka përfunduar poshtë kodrës.